top of page

PLANS & PRICING

Check This Out! Here's how the price breakdown works with my 12-Week Program:
6 sessions per week, with 4 weeks in a month, for 3 months. At $499 for this program, each workout breaks down to $6.93! Insane value!
Going to any gym/studio for classes will cost at least $25 per class. If you were to do 6 classes per week at a gym/studio, the cost would be $2,400.00 for 3 months.
Come workout with Coach Les ;)
No plans availableOnce there are plans available for purchase, you’ll see them here.
bottom of page